Ви маєте право на повернення товару протягом 14 днів з моменту його доставки. Якщо Ви не повернули товар протягом цього терміну, а також, якщо товар був у використанні – повернення не зможе бути оформленим. Товар повинен повертатись разом із своєю оригінальною упаковкою. Якщо товар, який Ви хочете повернути продавався як набір / комплект із декількох товарів, повернення буде оформлене лише в випадку повернення всього комплекту / набору. Перелік товарів, які не підлягають поверненню визначено Законом “Про захист прав споживачів”.

Відправлення товару, що не підійшов, відбувається за рахунок Покупця. Для оформлення повернення коштів за товар, що не підійшов, Ви повинні докласти у посилку товарний чек. Повернення коштів за товар, що не підійшов, відбуватиметься на банківську картку або поштовим переказом. Оплата комісії за переказ повернення – за Ваш кошт. 

Будь-які зміни до умов та правил доставки, оплати та повернення товару можуть бути змінені та набувають чинності в момент їх публікації на цьому веб-сайті. Переглядайте цей розділ час від часу.