Доставка товару

Ми робимо все можливе, щоб Ви отримали замовлення якнайшвидше.

Після того, як Ви оформите замовлення, розпочнеться його опрацювання – наш консультант зателефонує Вам, щоб уточнити перелік товарів, їх наявність та ін. деталі. Опрацювання та відправлення замовлень відбувається в робочі дні.  Графік роботи: Пн-Пт: з 9:00 – 18:00, субота і неділя – вихідні.

Опрацювання замовлень, оформлених в суботу та неділю, а також в святкові вихідні відбувається на наступний робочий день. 

Для доставки своїх товарів ми використовуємо послуги зовнішніх кур’єрських компаній: на даний момент, вся доставка замовлень з нашого магазину здійснюється Новою Поштою. 

Для жителів Києва: Ваше замовлення буде доставлене у зручне для Вас відділення Нової Пошти. Можлива також адресна доставка, якщо за потрібною адресою таку доставку пропонує та може здійснити перевізник Нова Пошта. 

Для жителів інших міст України – Ваше замовлення буде доставлено у зручне для Вас відділення Нової Пошти. Можлива також адресна доставка, якщо за потрібною адресою таку доставку пропонує та може здійснити перевізник Нова Пошта.

Доставка замовлень «Новою Поштою» здійснюється по всій території України, крім окупованих територій. Свої замовлення слід забирати в пункті самовивозу. Перелік відділень, адреси і телефони просимо дізнаватися на сайті «Нової Пошти».

Зберігання посилки у відділенні Нової Пошти відбуватиметься за правилами перевізника, а після закінчення стандартного безкоштовного терміну зберігання замовлення, яке не було отримане Покупцем, буде повернуто Продавцю.

Оплата товару

1) Для стандартної доставки у зручне відділення Нової Пошти – ми не вимагаємо передоплати**: покупець може оплатити покупку в момент отримання замовлення у відділенні Нової пошти тими способами, які пропонує перевізник (готівкою або карткою). Також можете сплатити за свою покупку банківською карткою – посилання на сторінку оплати буде надіслано Вам менеджером після підтвердження Вашого замовлення; або ж оплатити покупку банківським переказом – якщо Ви хочете оплатити покупку через свій Інтернет банк, повідомте нам про це і ми надішлемо Вам рахунок із всіма необхідними реквізитами.

2) У випадку адресної доставки – така доставка здійснюється на умовах передоплати. В такому випадку, після підтвердження замовлення ми надішлемо Покупцю посилання на сторінку оплати банківською карткою.

3) Оплатити замовлення можна за безготівковим розрахунком в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашої компанії. Після оформлення замовлення на сайті дочекайтеся дзвінка менеджера служби або надішліть реквізити для оформлення рахунку-фактури на електронну пошту office@antibactair.com. Термін дії рахунку-фактури – 3 календарних дні.

** Якщо Покупець в попередніх замовленнях не з’являвся у відділення Нової Пошти для перегляду/отримання замовлення, наступні покупки відправлятимуться на умовах передоплати.